Ali Sami Yen Sokak

Galatasaray'ın en büyük taraftar sitesi

Jan Olde Riekerink’ten Garry Rodrigues kararı Jan Olde Riekerink’ten Garry Rodrigues kararı
Fiziksel eksiğini hızla kapatmaya başlayan Garry Rodrigues’e tıpkı Atiker Konyaspor maçında olduğu gibi ikinci devrede şans vermeye hazırlanan Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, Kardemir... Jan Olde Riekerink’ten Garry Rodrigues kararı
Fiziksel eksiğini hızla kapatmaya başlayan Garry Rodrigues’e tıpkı Atiker Konyaspor maçında olduğu gibi ikinci devrede şans vermeye hazırlanan Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink, Kardemir Karabükspor maçına takımın en golcülerinden Yasin Öztekin ile başlayacak.

Atiker Konyaspor maçında oynadığı futbol ve verdiği gol pası ile büyük beğeni toplayan Garry Rodrigues, Karabük’te de sahaya ikinci yarıda dahil olacak. Transfer sürecinde PAOK’ta kadro dışı kaldığı için fiziksel eksiği bulunan Cape Verdeli futbolcu ile riske girmek istemeyen Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, affedilen Yasin Öztekin’i sahaya 11’de sürecek.

HAZIR OLACAK

Yorgun rakibe karşı Rodrigues’ten daha fazla verim alacağını düşünen Hollandalı çalıştırıcı, ikinci 45 dakikayı ise yeni transferi ile değerlendirecek. Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Akhisar Belediyespor maçına kadar Garry Rodrigues’i tamamen hazırlamayı düşünen Jan Olde Riekerink, oyuncusunu ilerleyen dönem için ilk 11’e hazırlamış olacak.

asysokak

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir