Ali Sami Yen Sokak

Galatasaray'ın en büyük taraftar sitesi

Kenan Sofuoğlu: Yatırımlarımızın karşılığını alacağız Kenan Sofuoğlu: Yatırımlarımızın karşılığını alacağız
Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 2016 yılında sınıflarının en iyilerinin ödüllerinin verildiği etkinlikte bu sezon Dünya Supersport Şampiyonası’nı kazanarak toplamda 5. dünya şampiyonluğuna ulaşan milli... Kenan Sofuoğlu: Yatırımlarımızın karşılığını alacağız

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 2016 yılında sınıflarının en iyilerinin ödüllerinin verildiği etkinlikte bu sezon Dünya Supersport Şampiyonası’nı kazanarak toplamda 5. dünya şampiyonluğuna ulaşan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, açıklamalarda bulundu.

2016 sezonun çok güzel geçtiğini belirten Sofuoğlu, “İkinci kez üst üste toplamda da 5. Şampiyonluğumu kazandım. Öte yandan 2016 yılında yetiştirdiğimiz sporcularla da güzel sonuçlar aldık. 3 tane sporcumuz Asya Kupası’nda 4 tane sporcumuz Avrupa’da Gençler Kupası’nda yarıştı. 2017 yılında 2016 yılında yaptığımız yatırımların karşılığını alacağımızı düşünüyorum. Özellikle Toprak’ın 1000CC’deki Avrupa şampiyonluğu mümkün gözüküyor. Harun önümüzdeki yıl yeni açılan Dünya Süpersport Gençler Kupası’nda yarışacak. 2017 sezonu güzel olacak gibi gözüküyor. 2016 yılını güzel geçirdik. 1 şampiyonlukla daha kapattık. İnşallah şampiyonluklarla da devam ederiz” şeklinde konuştu.

asysokak

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir